למכירה מיני פנטהאוז מפואר ביותר 4 חדרים בשכונה היוקרתית והחדשה האירוס!!! בנייין בן 17 קומות הנכס נמצא בקומה ה16 מרפסת בגודל של 24 מ”ר לנוף מרהיב. שטח הדירה 105 מ”ר. 4 חדרים. מטבח יוקרתי ומעוצב על ידי אדריכל מחו״ל בעיצוב אישי!!! עם מלא תוספות מטבח מושקע ביותר. מחסן ענק וחניה מקורה בטאבו. לובי מפואר ביותר,חדר […]

105 m² חדרים 4 אמבטיה 2
105 m² חדרים 4 אמבטיה 2

למכירה פנטהאוז מפואר ויוקרתי ברחוב האחים סולימן בראשון לציון 5 חדרים מרווחים במיוחד 141 מ”ר מרפסת 60 מ”ר עם נוף מרהיב לכיוון העיר קומה 19 בבניין מפואר עם חדר כושר וסאונה 2 חניות. נמצא במרחק 5 דקות הליכה מקאנטרי נווה הדרים

141 m² חדרים 5 אמבטיה 2
141 m² חדרים 5 אמבטיה 2

פרויקט Eden Tower היוקרתי בלב שכונת פארק הים החדש בבת ים! דירות יוקרה בבת ים בימים אלה נבנה מגדל מגורים רב קומות המתנשא לגובה של 45 קומות. מיקום המגדל המפואר נמצא עד יד הטיילת המקסימה של בת ים המובילה מחוף ראשון לציון ותוביל בעתיד עד לתל אביב. בסמוך לרב הקומות נמצאים מקומות פנאי בילוי ותרבות. […]

  Upper West למכירה מיני פנטאוז 5 חד. בבניין הכי יוקרתי במערב החדש של בראשון לציון פרויקט למכירה מיני פנטאוז 5 חד. בבניין הכי יוקרתי במערב החדש של בראשון לציון Upper West בפרויקט , עיצוב הבניין כמו מגדלי אקירוב בתל אביב הדירה כוללת מערכת מתקדמת של בית חכם שמאפשרת שליטה חכמה בכל מע’ החשמל ‏בית […]

135 m² חדרים 5 1 bath
135 m² חדרים 5 1 bath

קנייה ומכירה של פנטהאוז: איך לארגן את העסקה הנכונה לשני הצדדים?

לעתים קרובות משתמשים במילה “פנטהאוז” בצורה לא נכונה, אשר משתייכת לדירה בקומה העליונה. למעשה, בתרגום מילולי של תערובת של שפות אירופאיות, זה אומר “חופה” או “הרחבה על הבית.” קניית פנטהאוז בישראל הינו רעיון נהדר למי שאוהב אקלים חם ומתון כל השנה.

מהי פריסה קלאסית?

הפנטהאוז הקלאסי הוא דירה בקומה העליונה עם נוף פנורמי לכל ארבע כיווני האוויר. קניית פנטהאוז בבניין חדש פירושה ליהנות מהנוף שנפתח. אם החלטתם על עסקה בישראל, אז תקבלו תצפיות עירוניות מדהימות וסקירה של רצועת החוף כבונוס.

הפנטהאוז הקלאסי מאופיין ב:

  • מרפסת פתוחה;
  • בריכה או גן חורפי;
  • תקרות גבוהות;
  • שטח כולל עצום;
  • קירות מזוגגים.

דיירי הפנטהאוז מנותקים משאר חלקי הבית. הם למעשה לא מצטלבים עם דיירים אחרים אשר גרים באותו בניין רב קומות, לפעמים לדירות כאלה אפילו יש כניסה נפרדת. קניית פנטהאוז דופלקס היא החלטה יקרה.

איך לקנות פנטהאוז?

המהות והנוהל להליך הרכישה והמכירה של דירות יוקרה בראשון לציון אינם שונים מדירה או וילה אחרת. ישנה אפשרות לפשט את התהליך לקניית פנטהאוז על שפת הים בשירותיו של מתווך ייעודי או סוכנות נדל”ן. זהו תנאי נוח לשיתוף פעולה עבור שני הצדדים – הקונה והמוכר.

חברות נדל”ן כנות, איתן תוכלו לקנות דירה עם גג, יעזרו לכם ליצור את התנאים הבטוחים והכנים ביותר לעסקה. המשימה של סוכן משרד תיווך MataevNadlan:

  • לפקח על חוקיות ביצוע כל המסמכים;
  • חיפוש שותפים מצוינים לשני הצדדים;
  • לפקח על יישום כל ההסכמים.

המתווך עוזר למצוא את הלקוח האידיאלי עבור המוכר, וגם עבור הקונה – בעל נכס מאומת טוב. לרוב זה נחשב חיסרון לקנות פנטהאוז במחיר גבוה יותר מאשר לקנות ללא עזרת מתווכים. אולם התשלום עבור עבודתו של מתווך הופך לערבות לעסקה בטוחה – כך שלא תמצאו רמאים.

אפשרות נהדרת היא לקנות פנטהאוז בראשון לציון. זו עיר על יד חוף הים התיכון, שנמצאת עשר דקות מתל אביב.