דירות להשכרה

להשכרה ברחוב גיבשטיין בשכונת מישור הנוף בראשון לציון דירת 4 חדרים משופצת ביותר דירה 98 מ”ר דירה עורפית יחידת הורים,ממד,ארונות בחדרי שינה,מטבח משודרג מעץ פינוי 01.08.20 הדירה בסביבת קניון ראשונים, בתי הספר טביב , יגאל אלון, ומישור הנוף. דירה באמת מציאה וממליץ לבוא להתרשם מהנכס.

98 m² חדרים 4 אמבטיה 2
98 m² חדרים 4 אמבטיה 2

להשכרה דירה 4 חדרים מרווחת במערב הותיק המבוקש! חדרים גדולים פינוי מיידי מרפסת שמש בגודל 15 מ”ר מרקיזה גדולה שסוגרת את כל המרפסת כשצריך מוזמנים ליצור קשר ואענה על כל שאלה דירה באמת מציאה ושווה ולהתקשר

110 m² חדרים 4 1 bath
110 m² חדרים 4 1 bath

דירות להשכרה בישראל

למרות המספר הגדול של המלונות בישראל, תיירים רבים מעוניינים בדיור להשכרה. לפעמים זה אולי נראה כמו אפשרות טובה יותר מאשר לשהות במלון.

עלות השכרה חודשית תלויה בניואנסים רבים. אז דירות בבת ים או בחולון יעלו פחות משכירת נדל”ן בתל אביב או בירושלים. בנוסף, המונה, זמינות הרהיטים והמצב הכללי של חומר הדיור משפיע על המחיר.

כמן כן, חשוב גם הנוף הנשקף מהחלון והקרבה לטיילת. דירות עם נוף לים יעלו יותר מאשר דיור במרכז העיר או בפאתי העיר. מאפיין נוסף שמשפיע על העלות הוא רמת הרעש מהסביבה הסובבת את הדירה. דיור באזור שקט ושלו בעיר ,עולה יותר מאשר בחלק סואן של העיר.

כדי להשכיר דירה בבניין חדש או בבניין ישן מספיקה חתימה על חוזה סטנדרטי. עם זאת, עליך להסתכל בזהירות על הפרטים הבאים:

 

-אינדיקציה בטקסט של מצב הדירה לתקופת תחילת דמי השכירות.

-תנאי סיום חוזה מוקדם.

אם מדובר על ערים בהן קיימות דירות להשכרה, אין בהכרח להתמקד בערים גדולות. בתל אביב, ירושלים וחיפה יש ערי פרברים, לרוב ללא גבולות ברורים זה עם זה ומחוברות באמצעות רשת תחבורה ציבורית מפותחת. השכרת דיור בחולון, ראשון לציון, בת ים ופרברים אחרים העסקה תהיה זולה משמעותית.

אפשרות נוספת בה ניתן לקבל השכרת דירות יוקרה היא נתניה. העיר נמצאת במרחק של 20 דקות נסיעה מתל אביב. והיא ידועה בתור אחת עם פארקים רבים, חופים רחבים ותשתיות מפותחות. במקביל, שכר הדירה יעלה זול יותר משמעותית.

שוק הדיור הישראלי מלא בהצעות. כמובן שאתה יכול לנסות להבין את כל הדקויות בעצמך. עם זאת, עדיף לסמוך על אנשי מקצוע. חברת “מתייב נדלן” מציעה סיוע מקצועי בבחירת דיור להשכרה. המאגר כולל דירות, בתים פרטיים וכן דירות בחוף הים בכל פינות ישראל. סוכנים מבטיחים את הרלוונטיות של ההצעות ואת שקיפות העסקה.