נדל”ן בעיר באטומי, ג’ורג’יה

פבר 25, 2020נכס בחו"לאפס תגובות

המדינה הבטוחה ביותר באירופה

גאורגיה נמצאת בטופ 5 בעולם ומדורגת במקום הראשון באירופה מבחינת הבטיחות על פי מדד הבטיחות NUMBEO-2019. בסקר שנערך על אמון המשטרה, פיגועים ותחושת ביטחון, גאורגיה קיבלה 87 נקודות מתוך 100 מתוך 142 מדינות אחרות.

יתרונות ברכישת מקרקעין בגאורגיה

אין מס מקרקעין

על פי מחקר שפורסם במגזין פורבס לשנת 2019, גאורגיה מדורגת במקום ה -9 בעולם בין המדינות עם המסים הנמוכים ביותר. אין מיסוי מקרקעין למי שאינו תושב.  אין צורך לבוא לגאורגיה כדי לקנות נדל”ן: ניתן לערוך עסקה בעזרת מיופה כוח מבלי להיות נוכח באופן אישי בבאטומי.

פוטנציאל תיירותי

על פי הדו”ח של מינהל התיירות הלאומי, בשנת 2019 ביקרו בגאורגיה יותר מ- 9.5 מיליון תיירים – מדובר ביותר מפי שניים מאוכלוסיית המדינה! והגידול השנתי הוא 23% לעומת השנה הקודמת. נתונים אלה ימשיכו לצמוח, מספר התיירים בשנתיים הקרובות יגיע ל -11 מיליון איש בשנה ואף יותר

המדינה הבטוחה ביותר באירופה.

גאורגיה נמצאת בטופ 5 בעולם ומדורגת במקום הראשון באירופה מבחינת הבטיחות על פי מדד הבטיחות NUMBEO-2019. בסקר שנערך על אמון המשטרה, פיגועים ותחושת ביטחון, גאורגיה קיבלה 87 נקודות מתוך 100 מתוך 142 מדינות אחרות.

היתר שהייה

ניתן לקבל היתר שהייה במדינה על ידי השקעה של 100,000 $ בנדל”ן בגאורגיה. אתה יכול להגיש בקשה לקבלת היתר שהייה לא רק לעצמך, אלא גם לכל בני משפחתך, ואנשים אשר תלויים ואחראיים על -ידך.   קבלת היתר שהייה במדינה שיש לה משטר ללא ויזה עם אירופה אינה בונוס גרוע לרכישת אזור קטן משלך בים השחור.

רישום קל של נדל”ן

על פי דוח הבנק העולמי לשנת 2019, ג’ורג’יה היא בין חמשת הראשונים מבחינת קלות רישום הנדל”ן ותופסת את המקום הרביעי בעולם בקרב 190 מדינות אחרות. רק 15 דקות + הדרכון שלך. תצטרכו בין יום ל 4 ימים כדי לרשום נכס במרשם הציבורי.

שטחים פתוחים ותחרות חלשה.

מספר עצום של שטחים פתוחים והיעדר תחרות רצינית בתחומי העסקים. דברים אלו הם גם יתרון חשוב ונוסף של באטומי כעיר מתפתחת.

קל לעשות עסקים

במידת ביצוע הדירוג העסקי -2019, ג’ורג’יה היא הטובה ביותר מבין מדינות מזרח אירופה ומרכז אסיה. גאורגיה תופסת את המקום הראשון באירופה. ומקום שישי מתוך 190 מדינות, לפני ארה”ב, גרמניה, בריטניה, ורוסיה אשר נמצאת במקום ה-31.

שלטון החוק

על פי פרויקט הצדק העולמי((“World Justice Project”, גאורגיה מדורגת במקום הראשון בין מדינות במזרח אירופה ובמרכז אסיה על פי מדד שלטון החוק.

השקעה אמינה

גאורגיה מדורגת במקום הראשון באירופה בהשקעות הנדל”ן הרווחיות ביותר, לפי דירוג פורבס. כאן נחקקו מספר חוקים להבטחת בטחון ההשקעות בנדל”ן. בתנאי חוסר היציבות עם המערכת הבנקאית, השקעות נדל”ן הופכות לכלי אטרקטיבי יותר ויותר. הכנסה גבוהה יחד עם רווחיות גבוהה מופגנת על ידי השקעות באובייקטים של מתחמי המגורים בבאטומי.