נדל”ן מסחרי להשכרה

להשכרה משרד בגודל 210 מ״ר משרד גדול במיוחד ומושקע. המחיר הוא 50 שקלים למ״ר המשרד מחולק ל5 חדרים קיים כמו כן חדר ישיבות. לפרטים נוספים 054-2523339

210 m² חדרים 5
210 m² חדרים 5

המחיר הוא 50 ש״ח למ״ר להשכרה משרד בוטיק בגודל 45 מ״ר המשרד מרווח ביותר לפרטים נוספים 054-2523339

45 m²
45 m²

המחיר הוא 50 שקלים למ״ר המשרד מרווח ומושקע ביותר לפרטים נוספים 054-2523339

95 m²
95 m²

משרד בגודל 110 מ״ר מוצע למכירה באזור התעשייה חולון משרד גדול ומרווח במיוחד מעבדת מחשבים לשעבר המחיר הוא 50 שקלים למ״ר לפרטים נוספים 054-2523339

110 m²
110 m²

להשכרה משרד חדש יוקרתי באזור התעשייה צריפין/באר יעקב (שוק סיטונאי) משרד 180 מ״ר המחיר הוא 50 שקלים למ״ר במשרד קיים כמו כן משרד ישיבות מטבון. משרד גדול ומפואר ביותר. לפרטים נוספים 054-2523339 טימור

180 m²
180 m²

כללים לצורך השכרת משרדים: מה צריכים לדעת ארגוניים מסחריים?

מציאת המקום המתאים למשרד העתידי שלך הוא המפתח להצלחת העסק שלך. כאשר בוחרים נדל”ן מסחרי נלקחים בחשבון כמה מאפיינים: מיקום גיאוגרפי טוב, נוף פתוח, יכולת להכיל את כל העובדים בנוחות. חוזה שכירות משרדי מתמקד בשני מסלולים: יחסים חיצוניים ופנימיים של החברה.

הבחירה הנכונה: מה צריך לקחת בחשבון?

חשוב לבחור את המבנה האידיאלי על בסיס ההתמחות של המשרד. לדוגמא חברה המעסיקה עד עשרות עובדים – תזדקק למקום יחסית קטן עם כמה חדרים. חברת אחזקות גדולה צריכה לחשוב על השכרת מספר קומות באזור יוקרתי בעיר.

החשיבות של עיצוב הפנים. אם אתה צריך לשכור נדל”ן מסחרי לבעלי עסק אשר עובדים בתחום היופי, עיצוב הפנים הינו מאפיין חשוב ביותר. חברות כאלה צריכות לתחזק דפי מדיה חברתית ואתר אינטרנט משלהם. זה דורש תמונות וסרטונים מושקעים בכדי לפרסם את העסק. עיצוב פנים יפה עוזר לחסוך כסף באולפנים מיוחדים.

השכרת שטחים לצורך מסחר נקבע גם מבחינה שיווקית – לא אמורים להיות יותר מדי מתחרים בקרבת מקום, החנות צריכה להתבלט. השכרת משרד דורשת עבודתם של מספר אנשי מקצוע בתחומים שונים. אך התהליך הטכני מתרחש בעזרת מתווך.

מדוע כדאי ליצור קשר עם מתווך?

השכרה של נדל”ן מסחרי אפשרית ללא התערבות של מתווך. אך ישנם יתרונות משמעותיים לטובת בחירת מומחה בנושא הזה:

  • אבטחת העסקה;
  • תמיכה בכל השלבים;
  • חיפוש מורחב בשוק המחירים הנתון;
  • שקיפות משפטית.

המתווך בודק את חוקיות המסמכים, הסכמי שכירות המשרדים. כן, כמה אחוזים מהעסקה הולכים למתווך כתשלום עבור העבודה. אך סכום זה מהווה גם ערבות לביטחון חוזה השכירות.

אלגוריתם השכרה של המשרד

רשימת פעולות קצרה במהלך השכרה של מקום לעסק:

  • בחירת מתווך;
  • לספר על העדפותיך, לדבר על התקציב המתאים;
  • חיפוש אפשרויות מתאימות;
  • פגישות עם בעלי הנכס ובדיקת הנכס;
  • אימות והכנת מסמכים;
  • סגירת עסקה.

ישנן מלכודות שאתם בעצמכם לא יכולים להבחין בהן. לדוגמה, הכנס משועבד על יד הבנק. משימת מתווך חברת  MataevNadlan היא ללמוד את כל השאלות הנוגעות להשכרת הנכס ולהגן עליכם מפני הונאה.